Unieważnij swój kredyt w frankach!


Frankowicze to osoby, które wzięły kredyt nie w złotówkach, ale we frankach szwajcarskich. Zdecydowały się na to przede wszystkim przez możliwość uzyskania przy takiej samej zdolności kredytowej wyższej kwoty kredytu. Prawnik i kredyty frankowe kancelaria prawnicza. Kolejną kuszącą propozycją było niższe oprocentowanie niż w przypadku kredytu w złotówkach. Z tego względu nawet 700 000 Polaków zdecydowało się na skorzystanie z kredytu frankowego.Nikt nie przypuszczał, że na przestrzeni lat pomimo regularnego spłacania rat wzrosną one o kilkadziesiąt procent.
Kredyty frankowe miały być interesem życia, a stały się zmorą społeczeństwa.
Jedynym wyjściem z sytuacji stał się proces z bankiem.
Frankowicze nie zostali w odpowiedni sposób poinformowani przez banki o ryzyku walutowym ani o niebezpiecznym dla nich mechanizmie kredytowym, który powoduje, że dług może wzrastać w sposób nieograniczony.
Jeszcze do niedawna nikt nie wierzył w to, że sprawę może wygrać, a banki były pewne swego i nie obawiały się żadnych konsekwencji. W ocenie banków zawieranie umów kredytowych w frankach szwajcarskich było w pełni dozwolone zgodnie z obowiązującymi w czasie ich podpisywania przepisami prawa.
Rok 2020 był dla frankowiczów przełomowy. Sądy jeszcze nigdy nie wydały tylu wyroków na korzyść klientów. Dlatego tak ważne jest znalezienie odpowiedniego prawnika.
Prawnik od kredytów frankowych poprowadzi postępowanie ugodowe i sądowe przeciwko bankowi a podczas opiniowania umów zawsze będzie służył poradami dotyczącymi możliwych kierunków działań, jakie można by było podjąć w danej sprawie.