Oświetlenie w łazience


Łazienka jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w naszym domu. To tu relaksujemy się w wannie po długim i ciężkim dniu pracy, przy lustrze codziennie malujemy się przed wyjściem do pracy, tu pierzemy nasze ubrania, a niejednokrotnie pod prysznicem trenujemy nasze zdolności wokalne. Warto więc zainwestować w piękne i wytrzymałe lampy łazienkowe, które sprawdzą się w każdej łazience.
O tym, jak ważne jest dobrze dobrane oświetlenie do wnętrza wiedzą chyba wszyscy. To oświetlenie kreuje charakter każdego pomieszczenia, żółta barwa światła sprawia, ze wnętrze wydaje się być cieplejsze, niebieskawa barwa kreuje chłodne pomieszczenie.
kinkiet nad lustro w łazience zdecydowanie powinna być duża i dokładnie oświetlać najbliższy obszar. Jeśli chodzi o dobór żarówek, to zdecydujmy się na barwę jak najbardziej zbliżoną do światła dziennego, aby makijaż jaki wykonujemy przed lustrem wyglądał naturalnie także na zewnątrz. Lampy łazienkowe mogą mieć też różne finezyjne kształty, aby nadać temu pomieszczeniu wysmakowanego charakteru. Warto zapoznać się z katalogami lamp różnych firm oraz wybrać się do kilku sklepów celem porównania interesujących nas egzemplarzy. Przeszkoleni ekspedienci na pewno pomogą nam w wyborze.