Modne fryzury


Nadchodzi lato – idealny czas na zmianę swego wizerunku. Być może myślisz o tym, żeby trochę zaszaleć, odświeżyć swój wygląd i zachwycić wszystkich wokół? Jeśli tak, najszybciej pomoże ci w tym zaufany fryzjer. W końcu co w szybkim tempie odmieni cię tak, jak nowa fryzura? Jeżeli nie masz pomysłu, na jaką się zdecydować, być może zainteresuje cię któraś stylizacja fryzur spośród podanych propozycji:
BOB – jest absolutnym hitem sezonu 2021. Włosy sięgają do ramion, są równo ścięte, najbardziej popularne są tutaj odcienie blondu. Odwiedź – stylista fryzur Poznań. Ta fryzura ma wiele odmian, takich jak wavy blon – włosy skręcone w fale, grunge bob – fryzura w rockowym stylu, włosy ostro przycięte, z efektem pewnego nieładu, bob z pofalowanymi końcówkami, czy też klasyczny bob z prostymi włosami i grzywką.

PIXIE CUT – fryzura dla osób o krótkich włosach, polegająca na skróceniu włosów z tyłu głowy, podczas gdy te z przodu pozostają niewiele dłuższe. Dla niektórych ta stylizacja może być małą zmianą, dla innych odważnym krokiem, ale z pewnością będzie wyglądać zjawiskowo.

GRZYWKA – jeżeli masz ochotę na małą zmianę, dobrym wyborem zawsze będzie grzywka. Nada ona zupełnie inny charakter włosom, podkreśli rysy twarzy, a nawet odmłodzi. W wyborze odpowiedniej grzywki na pewno pomoże ci dobry stylista.

Zabiegi medycyny estetycznej: izabelacytrowska.pl.