Gry dostępne w Escape Room New World 22:

Morderstwo w barze

Rezerwacja - przycisk

1-6 Liczba graczy

60 min Czas gry

Początkujący Poziom trudności

W starej Warszawie na Nowym Świecie 22 istniał bar „U Alojzego”, który w stolicy znał każdy. Najpopularniejsze miejsce w mieście odwiedzane było przez miejscowych i ludzi spoza Warszawy. Lokal prowadzony był przez znaną wszystkim rodzinę Schmucków. Jednak pewnego dnia czar pryska. Wczesnym porankiem przypadkowy przechodzień odkrywa, że drzwi baru są uchylone… Późniejsze odkrycie zszokuje całe miasto i pozostanie nierozwikłaną tajemnicą przez lata.

W Tobie ostatnia nadzieja! Przyjdź na Nowy Świat 22 i wciel się w rolę detektywa, któremu powierzymy misję rozwikłania zagadki sprzed lat. Czy uda Ci się odkryć mroczny sekret, który wstrząsnął Warszawą? Poszlak jest wiele, a czas ucieka… masz 60 minut na rozwikłanie zagadki.

Gra „Morderstwo w barze” jest przeznaczona dla maksymalnie 6 osób, ale pokój zagadek jest przygotowany w taki sposób, aby mogła w nim również zagrać tylko 1 osoba.

 
 

Sekret Sierocińca

Rezerwacja - przycisk

2-4 Liczba graczy

60 min Czas gry

Początkujący Poziom trudności

Przez lata nikt nie miał pewności czy to miejsce istniało naprawdę… Ośrodek dla sierot mający zastąpić im prawdziwy dom, okazał się być siedliskiem zła. Dzieci zniknęły. Być może zostawiły jakieś wskazówki. Szukaj wszystkich możliwych tropów i dokonaj wszelkich starań, by dowiedzieć się kto okazał się prawdziwym bohaterem brawurowej ucieczki!

Twoim zadaniem jest odkrycie co tak naprawdę działo się w sierocińcu, jakim cudem dzieciom udało się uciec. Czy będziesz w stanie rozszyfrować ich sekretne wskazówki i ich tropem wydostać się z tego upiornego miejsca? Czy odkryjesz sekret sierocińca? Szepty dzieci zaczynają odliczać czas.

Gra „Sekret Sierocińca” wymaga minimum 2 osób do rozwiązania zagadek znajdujących się w pokoju. Maksymalnie mogą w nią zagrać 4 osoby.

 

 

Na każdą grę typu ucieczka z pokoju przeznaczono 60 minut.
W tym czasie gracze starają się rozwiązać wszystkie zagadki wybranego pokoju, aby się z niego wydostać.

Aktualne ceny za udział w zabawie są podane w Cenniku.

 
 

FAQ

Jak długo trwa gra?

Zabawa trwa do 60 minut (w zależności od tego jak szybko uczestnicy ukończą misję). Jednak wejście poprzedza krótkie wprowadzenie, dlatego prosimy o przyjście 15 minut przed zarezerwowaną godziną.

 

Jaka jest wymagana liczba uczestników?

Morderstwo w Barze: Minimum – 1 osoba. Maximum – 6 osób. Sekret Sierocińca: Minimum – 2 osoby. Maximum – 4 osoby.

 

Jaki jest minimalny wiek uczestników?

Zabawa przeznaczona jest dla osób w każdym wieku.

 

Jaka jest forma płatności?

Akceptujemy płatność gotówką (PLN, €, $).

 

Czy dzieci będą bawić się równie dobrze jak dorośli?

Przyjmujemy wiele grup z dziećmi i zapewniamy, że zawsze jest to dla nich niesamowita atrakcja i świetna zabawa. W przeciwieństwie do większości Escape Roomów, w naszych pokojach nie ma działań matematycznych ani łamigłówek, które uniemożliwiałyby dzieciom rozwiązanie zagadki.

 

W jakim języku podawane są komunikaty?

W języku polskim oraz angielskim – w zależności od grupy.

 

Co gdy utknę w miejscu i nie będę wiedział co zrobić?

Wchodząc do gry otrzymujesz panel, dzięki któremu komunikujesz się z obsługą. W każdej chwili możesz poprosić o podpowiedź lub wyrazić chęć zakończenia gry.