Gry dostępne w Escape Room New World 22:

Morderstwo w barze
(escape room dla 1 – 6 osób)

W starej Warszawie na Nowym Świecie 22 istniał bar „U Alojzego”, który w stolicy znał każdy. Najpopularniejsze miejsce w mieście odwiedzane było przez miejscowych i ludzi spoza Warszawy. Lokal prowadzony był przez znaną wszystkim rodzinę Schmucków. Jednak pewnego dnia czar pryska. Wczesnym porankiem przypadkowy przechodzień odkrywa, że drzwi baru są uchylone… Późniejsze odkrycie zszokuje całe miasto i pozostanie nierozwikłaną tajemnicą przez lata.

W Tobie ostatnia nadzieja! Przyjdź na Nowy Świat 22 i wciel się w rolę detektywa, któremu powierzymy misję rozwikłania zagadki sprzed lat. Czy uda Ci się odkryć mroczny sekret, który wstrząsnął Warszawą? Poszlak jest wiele, a czas ucieka… masz 60 minut na rozwikłanie zagadki.

Gra „Morderstwo w barze” jest przeznaczona dla maksymalnie 6 osób, ale pokój zagadek jest przygotowany w taki sposób, aby mogła w nim również zagrać tylko 1 osoba.

 
 

Sekret Sierocińca
(escape room dla 2 – 4 osób)

Przez lata nikt nie miał pewności czy to miejsce istniało naprawdę… Ośrodek dla sierot mający zastąpić im prawdziwy dom, okazał się być siedliskiem zła. Dzieci zniknęły. Być może zostawiły jakieś wskazówki. Szukaj wszystkich możliwych tropów i dokonaj wszelkich starań, by dowiedzieć się kto okazał się prawdziwym bohaterem brawurowej ucieczki!

Twoim zadaniem jest odkrycie co tak naprawdę działo się w sierocińcu, jakim cudem dzieciom udało się uciec. Czy będziesz w stanie rozszyfrować ich sekretne wskazówki i ich tropem wydostać się z tego upiornego miejsca? Czy odkryjesz sekret sierocińca? Szepty dzieci zaczynają odliczać czas.

Gra „Sekret Sierocińca” wymaga minimum 2 osób do rozwiązania zagadek znajdujących się w pokoju. Maksymalnie mogą w nią zagrać 4 osoby.

 

 

Na każdą grę typu ucieczka z pokoju przeznaczono 60 minut. W tym czasie gracze starają się rozwiązać wszystkie zagadki wybranego pokoju, aby się z niego wydostać.

Aktualne ceny za udział w zabawie są podane w Cenniku.

Zachęcamy do rezerwacji terminu na wybrany escape room poprzez naszą stronę (Zarezerwuj termin).