Dla firm

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy warsztat umożliwiający sprawdzenie swojego zespołu i otrzymanie informacji zwrotnej na jego temat od naszych specjalistów. Warsztat współtworzą z nami coachowie i trenerzy rozwoju osobistego z firmy Corelacje.
 
Aby uzyskać dokładne informacje dotyczące warsztatu wraz z wyceną prosimy o kontakt mailowy pod:
biuro@newworld22.pl lub ola@newworld22.pl.

 

New World 22 – ESCAPE ROOM to nie tylko spontaniczna zabawa, ale także niezapomniane eventy. Zastanawiasz się gdzie urządzić urodziny, wieczór panieński lub kawalerski? Potrzebny Ci pomysł na rocznicę ślubu, a może szukasz miejsca na spotkanie firmowe, którego nie zna Twój zespół – ta rozrywka z integracją w tle wprawi wszystkich w zachwyt!

Na czym polega zabawa? Zamykamy Was w tajemniczym pokoju, a Waszym zadaniem jest ukończenie misji. Macie na to 60 minut! Nic tak nie łączy grupy jak wspólne dążenie do celu!

Chcesz by wieczór był iście magiczny? Po grze zorganizujemy dla Was pokaz magii, a później zarezerwujemy Wam stolik w jednej z zaprzyjaźnionych z nami restauracji.

New World 22 to po prostu świetny pomysł na oryginalne przyjęcie urodzinowe, wieczór panieński i kawalerski czy rocznicę ślubu. Nasza oferta zostanie dostosowana specjalnie do Waszych potrzeb. Wystarczy, że powiecie nam jakie macie oczekiwania, a my zajmiemy się całą organizacją imprezy.

New World 22 – ESCAPE ROOM to doskonały wybór także przez wzgląd na najbardziej prestiżową w Warszawie lokalizację – ul. Nowy Świat. Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz lub zadzwoń!

 

Organizujemy:

– integracje firmowe
– imprezy okolicznościowe (urodziny, imieniny, rocznice ślubu itp.)
– wieczory kawalerskie/ panieńskie
– oraz wiele innych

 

Zaufali nam m.in.:

Firmy, które zaufały naszemu escape roomowi