Jesteś przyjezdnym?

Odwiedzasz Warszawę na weekend i nie wiesz którą atrakcję wybrać? Nowy Świat to część historycznego Traktu Królewskiego, który musisz zobaczyć. Jesteśmy tu i my. Wstąp do nas i podejmij wyzwanie, o którym będziesz opowiadał znajomym na długo po wyjeździe z Warszawy.

-> Tej elektryzującej rozrywki nie da się zapomnieć – potężna dawka emocji gwarantowana!
-> Nie musisz oddalać się od centrum, żeby przeżyć niezapomnianą przygodę, dzięki czemu nie tracisz czasu na dojazdy – znajdziesz nas w samym sercu Warszawy na Nowym Świecie 22.
-> Jeśli interesuje Cię niekonwencjonalne użycie technologii to rozwiązania zastosowane w New World 22 wprawią Cię w prawdziwe osłupienie. Przekonaj się sam!

Mieszkasz w Warszawie?

To miasto ma wiele do zaoferowania, ale wciąż korzystasz z tych samych atrakcji? Czas to zmienić.

-> Myślisz, że dobrze znasz swoich przyjaciół? Przyjdźcie i przekonajcie się w jakie wejdziecie role, aby rozwikłać zagadkę. New World 22 to całkowicie niebanalny sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi.
-> Ta oryginalna rozrywka grupowa jeszcze bardziej Was zintegruje, zacieśni więzi i dostarczy powodów do śmiechu na długi czas.
-> Jako dziecko zawsze chciałeś wcielić się w rolę detektywa? Albo przenieść się choć na chwilę do wirtualnego świata gier? U nas spełnisz marzenia z dzieciństwa.
-> Doskonała zabawa dla par. Zobaczycie, które z Was będzie chciało rządzić, a które podporządkuje się partnerowi. A co jeśli role się odwrócą…? New World 22 da Wam odpowiedź jak bardzo jesteście dobrani. Efekty Was zaskoczą!

Szukasz oryginalnego pomysłu na firmową integrację?

Twoi pracownicy próbowali już wszystkiego – od paintballa po kręgle? Na pewno będą Ci wdzięczni jeśli dla odmiany czymś ich zaskoczysz. New World 22 to idealne miejsce na nietypową, acz skuteczną integrację. Dlaczego?

-> New World 22 to przede wszystkim odpoczynek dla umysłu. Oddciągnięcie myśli od codziennych problemów i gwarancja świeżego patrzenia na dotychczasowe wyzwania. Twoi pracownicy tego właśnie potrzebują!
-> Ta innowacyjna i dotąd nieznana forma team-buildingu pozwoli odkryć najmocniejsze strony członków Twojej firmy. Tutaj każdy będzie czuł się swobodnie i naturalnie.
-> Tutaj sukces można rozwiązać tylko poprzez kooperację. New World 22 to całkowicie nowy wymiar team-buildingu, który wyzwoli w uczestnikach kreatywne i niesztampowe podejście do rozwiązywanych problemów.

Jak ciekawie spędzić czas z rodziną?

Znacie już wszystkie warszawskie muzea a w kinie nie grają nic nowego? Chcecie oderwać dzieci od telefonów i tabletów, mając jednocześnie pewność, że będą się bawić jeszcze lepiej niż spędzając czas przed komputerem? Mamy dla Waszych dzieci i całych Rodzin grę na żywo, która zapewni Wam wielką dawkę emocji połączoną z rozwijaniem logicznego myślenia!

-> Gra w New World 22 – ESCAPE ROOM to idealny pomysł na spędzenie czasu z rodziną. Tutaj wcielicie się w rolę detektywów i wykorzystacie swój spryt, kreatywność oraz inteligencję. Dzieci będą zachwycone widokiem przesuwających się mebli i wszyscy spędzicie czas rozwiązując fascynującą zagadkę!
-> W NW22 sukces można osiągnąć tylko dzięki rodzinnej WSPÓŁPRACY, a każdy Uczestnik wychodzi z uśmiechem na twarzy!