Urodziny dla dzieci

Escape Room to nowa forma rozrywki, która pozwala przeżywać emocje z filmów i gier komputerowych w rzeczywistości. Jest doskonałym sposobem na przeżycie gry podobnej do komputerowej w świecie rzeczywistym. To świetny pomysł na urodziny dziecka – zabawy tego typu pozwalają rozwijać u najmłodszych umiejętności logicznego myślenia, kreatywność i spostrzegawczość. Dzieci w oryginalny sposób spędzą przyjęcie urodzinowe, a przy tym będą się uczyć łączenia faktów i pracy zespołowej.

Jeśli zastanawiasz się gdzie w Warszawie urządzić urodziny swojej pociechy, to oczywiście zapraszamy do NewWorld22. W naszym escape roomie możliwa jest organizacja urodzin dla małych i średnich grup dzieci. Oprócz gry zapewniamy także poczęstunek w postaci chipsów, paluszków, ciastek itp. oraz tort. W celu ustalenia szczegółów związanych z imprezą urodzinową, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Nie masz z kim zostawić dziecka podczas gry w escape roomie?

To żaden problem! Nasza animatorka sprawi, że zarówno dla rodziców jak i dla dzieci czas w naszym escape roomie będzie niezapomniany. Podczas gry rodziców dzieci mogą zająć się łamigłówkami, kreatywnymi zabawami a nawet mieć pomalowane buzie. Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

 

e-mail: biuro@newworld22.pl
 
tel: 792 822 222
 
Warszawa (centrum), ul. Nowy Świat 22/4